Trenere og lagledere

Trenere og lagledere
Oppdatert 31.10.18


Navn på lag Funksjon Navn 
E-post Telefon 






17. Lek med ball født 2013Trener/lagleder
June W Vollebekk

junevollebekk@icloud.com


Trener
Marianne Bøhler Hansen 

marianne_1989@hotmail.com


TrenerHilde Arnstad Brunstrøm
 hildearstad@hotmail.no

16. Håndballskole født 2012 Lagleder
Therese M. Andresen

therese.math.andersen@gmail.com


Trener
Merete Jaucis Thorsen
X
merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no
93495111

TrenerKari BergXkariberg150482@hotmail.com

HjelpetrenerLasse ThorsenXlasthors@online.no

HjelpetrenerElisabeth Berg
elisabethogolepetter@hotmail.com

HjelpetrenerRaymond Elguren
tineogray@hotmail.com
15. Håndballskole født 2011LaglederCaroline Spant Skorven
cskorven@gmail.com

TrenerKristin Gulbrandsen Jensen
kristinsinmail@gmail.com

HjelpetrenerHilde Arstad Brunstrøm
hildearstad@hotmail.no

HjelpetrenerLise Marie Tiltnes



HjelpetrenerHanna Østgaard Holseth


14.Jenter født 2010
Driv-J08
LaglederJoachim Draget

joachimdraget@gmail.com


Trener
Merete Jaucis Thorsen
Xmerete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no
93495111

Trener
Kari Berg
xkariberg150482@hotmail.com


HjelpetrenerLasse ThorsenXlasthors@online.no

HjelpetrenereOda Ødemark
odemark@dcpost.no


HjelpetrenerJulie Braathen
marianne@landskap.as
14.a Gutter født 2010
Driv-G08
Lagleder/trenerAnn Katrin HalvorsenMannkatrin33@gmail.com47237449

LaglederCaroline Spant Skorven
cskorven@gmail.com93084076

TrenerPreben Jensen
mer-pet@hotmail.com

TrenerDaniel Borge Christiansen
mayellen.borge@gmail.com

Vikar
Tone Halmrast

tone.halmrast@no.mee.com

13. Gutter født 2008
Driv-Blå-G10
Lagleder/trenerWenche Magnussen
Xdhsportslig@gmail.com916 87 196

TrenerLinn Janette OlsenMlinn-olsen@hotmail.com
12. Jenter født 2008 og 2009
Driv-J10
LaglederRandi Waag Helmeriksen
randi.waag@hotmail.com


TrenerElisabeth BreilandMelisabeth@sol16.net

TrenerHaakon Rongved
Haakonrongved@hotmail.com

Trener Hege Nøkleby Gullichsen
hege.nokleby@yahoo.n

TrenerLinda Engene Rongved

lmengene@hotmail.com

12.a Gutter født 2009
Driv G 09
Lagleder




TrenerTrude Hellmann Holte
 trudehholte@gmail.com
90192769

TrenerKristin Jahr
kristianjahr@hotmail.com91167612
11. Jenter født 2007

Driv-J11

Lagleder/trener
David Hellerud
XGlorydavidunited@hotmail.com


TrenerElisabeth Breiland
elibre@sol16.net
09.Jenter født 2006
Driv- J 12
Lagleder
Margrethe Skaug
Xmargr-sk@online.no


Lagleder 
Siri Linn Buer Svendsen

siri_linn_buer@hotmail.com


Hjelpelagleder
Jørn Skaug

margr-sk@online.no


Trener
Kristin Jahr
Xkristinjahr@hotmail.com
911 67 612

TrenerRoar SandemXrsandem@gmail.com916 97 158

HjelpetrenerKenisha Heier 
klaheier@online.no
07.Jenter født 2005

Driv-J13

LaglederRigmor LundåsXriggis@hotmail.com

LaglederVibeke GramsetXvgramset@online.no

TrenerMari CederstrømXmari.cederstrom@live.no940 33 776

TrenerVidar KjeldsenXvidkjel@online.no
06. Jenter født 2004

Driv- J14

Lagleder/ trenerNina Kolberg Nikolaysen
(før  Didriksen)
Mnina.k.didriksen@hotmail.com

HjelpetrenerSissel M. Justadmsissel.merethe.justad@enebakk.kommune.no
02. Jenter 18 (født 2002, 2001, 2000)
Driv-J18 1
LaglederDag CederstrømXdag.cederstrom@gmail.com975 09 954

TrenerMona Ødemark

m.odemark@outlook.com
909 75 362

HjelpetrenerNiclas Andersson
n.andersson@gmail.com911 91 372

HjelpetrenerJohn Marius Lunde
johnlunde98@gmail.com465 05 285
01. Kvinner senior
Driv-KS 1 
LaglederDag CederstrømXdag.cederstrom@gmail.com975 09 954

TrenerMona Ødemark
m.odemark@outlook.com909 75 362

HjelpetrenerNiclas Andersson

n.andersson@gmail.com
911 91 372

HjelpetrenerJohn Marius Lunde

johnlunde98@gmail.com
465 05 285
01.a Håndball for gøy  (for voksne damer)
Kontaktperson Helene Trebekk 
helene.trebekk@ski.kommune.no99302034







Levert av IdrettenOnline