Trenere og lagledere

Trenere og lagledere
Oppdatert 27.4.18




Jenter

Navn på lag Funksjon Navn E-post Telefon
Lek med ball født 2013TrenerMarianne Bøhler Hansen marianne_1989@hotmail.com

Trener/laglederJune W Vollebekkjunevollebekk@icloud.com
Håndballskole født 2012 TrenerMerete Jaucis ThorsenXmerete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no93495111
LaglederTherese M. Andresen
therese.math.andersen@gmail.com
TrenerKari BergXkariberg150482@hotmail.com
HjelpetrenerLasse ThorsenXlasthors@online.no
HjelpetrenerElisabeth Bergelisabethogolepetter@hotmail.com
HjelpetrenerRaymond Elgurentineogray@hotmail.com
Håndballskole født 2011Lagleder Caroline Spant Skorvencskorven@gmail.com
TrenerKristin Gulbrandsen Jensenkristinsinmail@gmail.com
HjelpetrenerHilde Arstad Brunstrømhildearstad@hotmail.no
Håndballskole Jenter født 2010

TrenerMerete Jaucis ThorsenX merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no93495111
OppmannMarianne Aambømarianneaambo@gmail.com
HjelpetrenerLasse ThorsenXlasthors@online.no
TrenerKari BergXkariberg150482@hotmail.com
HjelpetrenereOda Ødemarkodemark@dcpost.no
HjelpetrenerJulie Braathenmarianne@landskap.as
Håndballskole gutter født 2010
 
Oppmann og trenerAnn Katrin HalvorsenMannkatrin33@gmail.com47237449
VikarTone Halmrast ute?tone.halmrast@no.mee.com
Oppmann Caroline Spant Skorvencskorven@gmail.com93084076
TrenerPreben Jensenmer-pet@hotmail.com
TrenerDaniel Borge Christiansenmayellen.borge@gmail.com
Gutter født 2009 (Ikke lag)


Gutter født 2008
Driv-Blå-G08
Lagleder/trenerWenche Magnussen
Xdhsportslig@gmail.com916 87 196
TrenerErlend FjeldheimXcopland@online.no
TrenerLinn Janette Olsen Mlinn-olsen@hotmail.com
Jenter født 2008 og 2009
Driv-Blå-J08
Lagleder/trenerLinda Engene RongvedXlmengene@hotmail.com
TrenerElisabeth BreilandMelisabeth@sol16.net
Trener Haakon RongvedHaakonrongved@hotmail.com
Trener Hege Nøkleby Gullichsenhege.nokleby@yahoo.n
Jenter født 2007

Driv-J09

TrenerDavid HellerudXGlorydavidunited@hotmail.com
LaglederDaniela HellerudXDaniela.hellerud@hotmail.no
Gutter født 2007


, Laget er nedlangt
Jenter født 2006


Driv- J10

TrenerKristin JahrXkristinjahr@hotmail.com911 67 612
Trener Roar SandemXrsandem@gmail.com916 97 158
LaglederMargrethe Skaugx
margr-sk@online.no

Lagleder Ane-Lene Gran
ane-lene@hotmail.com

HjelpetrenerKenisha Heier klaheier@online.no
HjelpelaglederJørn Skaugmargr-sk@online.no
Gutter født 2006 og 2007

Driv- G10

LaglederLars GranheimMlars.granheim@gmail.com92844344
Trener Ole Harald Gystadxolegystad@hotmail.com924 55 264
LaglederEivind UngersnessXeungersness@deloitte.no482 62 882
Jenter født 2005

Driv-J11

LaglederRigmor LundåsXriggis@hotmail.com
LaglederVibeke GramsetXvgramset@online.no
Trener Mari CederstrømXmari.cederstrom@live.no940 33 776
Trener Vidar Kjeldsen Xvidkjel@online.no
Gutter født 2004/2005



Ingen tilbud
Jenter født 2004

Driv- J12

Lagleder og trener Nina Kolberg Nikolaysen
(før  Didriksen)
Mnina.k.didriksen@hotmail.com
Lagleder Turid HovikMgturid@hotmail.com
Trener Jan Kåre TvinnereimXtvinnis@gmail.com918 94 792
Hjelpetrener Sissel M. Justadmsissel.merethe.justad@enebakk.kommune.no
Jenter født 2003



Ingen tilbud
Jenter født 2002 



Ingen tilbud
Gutter født 2002

Laget er nå Siggerud/Driv

Siggerud har treneransvaretMorten Schou er Drivs representant. morten.schou@canon.no



Gutter født 2001
Ingen tilbud

Jenter født 2002, 2001, 2000

J 18

Lagleder Dag CederstrømXdag.cederstrom@gmail.com975 09 954
TrenerMona Ødemark 

m.odemark@outlook.com
909 75 362
Damer senior


Driv-KS-1 

(Driv -K5)

Lagleder Dag CederstrømXdag.cederstrom@gmail.com975 09 954
TrenerMona Ødemark
m.odemark@outlook.com909 75 362
Håndball for gøy  (for voksne damer)
Kontaktperson Helene Trebekk helene.trebekk@ski.kommune.no99302034
Powered by: Bloc