Styret
Kontakt oss
Styret i håndballgruppa er underlagt hovedstyret i Driv IL. Styret i håndballgruppa velges på håndballgruppas årsmøte og blir formelt godkjent på hovedlagets årsmøte. Leder i håndballgruppa sitter også i hovedstyret i Driv IL.

Styret i håndballgruppa



Verv Navn E-post Telefon
Leder David Hellerudhandball@driv-il.no
NestlederKristin Jahrkristinjahr@hotmail.com
Kasserer Guro Brurbergdhkasserer@gmail.com
Sekretær Lill Buerlill.buer@online.no
Dommeransvarlig Daniela Hellerud
Daniela.Hellerud@hotmail.no

Sportslig ansvarlig Wenche Magnussendhsportslig@gmail.com
Barnehåndballansvarlig Marianne Bøhler Hansenmarianne_1989@hotmail.com
Dugnadsansvarlig Kai Henning Holmkai.henning.holm@sweco.no
Innkjøpsansvarlig kioskLill Buerlill.buer@online.no
MaterialforvalterLinda Engene Rongvedlmengene@hotmail.com
MaterialforvalterElisabeth Breilandelisabeth@sol16.net
SponsoransvarligPer Ivar Nærbyper.ivar@veidrift.no

Styret er kioskansvarlig
Sportslig utvalg:Wenche Magnussen
Roar Sandem
Kristin Jahr
Marianne Bøhler Hansen
Sist oppdatert 23.08.18
Levert av IdrettenOnline